Podzimní prázdniny u koní 2017

01.09.2017 12:11

Přihláška na podzimní prázdniny.docx (6598)

 

Jezdecký areál Sibřina pořádá podzimní příměstské prázdniny u koní pro děti ve věku od 7 do 15 let.

 

Podzimní prázdniny se konají v objektu jezdeckého areálu. Den začíná v 8:30 hod. a končí v 17 hod. Po individuální domluvě je možné příjezdy a odjezdy dětí upravit.

 

Přijímáme úplné začátečníky i pokročilé jezdce. Začátečníci se naučí základy práce s koňmi, péče o ně a základy jízdy na koni. Pokročilý jezdci se mají možnost zdokonalit ve svých jezdeckých dovednostech. Součástí programu jsou i teoretické znalosti z oblasti jezdectví a péče o koně, spousta her a soutěží.

 

Termín konání: 26. 10.- 27. 10. 2017

 

Vybavení: kartička pojištění (stačí kopie), očkování proti tetanu, uzavřené úrazové pojištění, vhodné oblečení dle počasí (dlouhé kalhoty, triko z dlouhými rukávy na ježdění), pevná uzavřená nebo jezdecká obuv, bloček a psací potřeby, lahev na pití, vlastní jezdecká (cyklistická) helma a vesta výhodou.

 

Cena: 2. 000,- Kč

 

Cena zahrnuje: obědy, svačiny, celodenní pitný režim, jízda na koni, doprovodný program, v případě potřeby zapůjčení jezdecké helmy a vesty pro jízdu.

Obědy budou dováženy z nedaleké restaurace a ještě teplé budou rozdávány v klubovně jezdeckého areálu. Svačiny budou formou sušenek, jogurtů, ovoce, zeleniny a jiné.

 

Přihlášení:

Vyplněnou závaznou přihlášku odevzdejte kontaktní osobě v jezdeckém areálu Sibřina nebo zašlete na email: stajsibrina@seznam.cz nejpozději do 15.9.2017. Podzimní prázdniny budou obsazovány podle pořadí došlých přihlášek. Pokud již bude kapacita naplněná může po označení v přihlášce Vaše dítě zůstat jako náhradník.
O zařazení do podzimních prázdnin u koní nebo do seznamu náhradníků budete telefonicky nebo emailem informováni do 16.9.2017. Účastník je povinen uhradit plnou cenu 30 dnů před začátkem tábora. Pokud tak nebude učiněno, bude účastník vyřazen a na jeho místo postoupí náhradník. Náhradník bude o zařazení telefonicky nebo emailem informován a úhradu musí provést nejpozději do 5 dnů od vyrozumění. Účastník, který nebude mít v den nástupu uhrazenou částku v plné výši, nebude přijat. Toto se vztahuje pouze na náhradníka, který byl vyrozuměn o zařazení do podzimních prázdnin v době kratší než 5 dnů od začátku tábora.

 

Způsob platby:

Hotově přímo v areálu stáje.

Převodem na účet č. 5011520282/5500 (jako VS uveďte rodné číslo dítěte, do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte).

 

Storno poplatky: poplatek ve výši (% z ceny tábora)

30 a více dní před zahájením …....................................................................................   0%

29-19 dní před zahájením ….........................................................................................   30%

18-10 den před zahájením …........................................................................................   50%

9-3 dny před zahájením tábora........................................................................................ 75%

Méně než 3 dny nebo v den zahájení,neohlášená neúčast,

přerušení z jiných důvodů (kromě úrazu v areálu Sibřina)............................................. 100%

 

První den nástupu dítěte na podzimní prázdniny u koní odevzdejte prosím

prohlášení o bezinfekčnosti, souhlas s lékařským ošetřením dítěte.

 

Budete-li mít zájem, kontaktujte nás prosím co nejdříve

 

Kontakt: stajsibrina@seznam.cz                                                                                                              Pavla Suchá +420 777 158 323