Příměstský jezdecký tábor 2017

08.02.2017 00:00

Přihláška na tábor.docx (7202)

 

 

Jezdecký areál Sibřina pořádá v roce 2017 příměstské jezdecké tábory pro děti ve věku od 7 do 13 let.

 

Tábory se konají v objektu jezdeckého areálu a probíhají po týdenních turnusech (pondělí až pátek). Den v táboře začíná v 8:30 hod. a končí v 17 hod. Po individuální domluvě je možné příjezdy a odjezdy dětí upravit.

 

Přijímáme úplné začátečníky i pokročilé jezdce. Začátečníci se naučí základy práce s koňmi, péče o ně a základy jízdy na koni. Pokročilý jezdci se mají možnost zdokonalit ve svých jezdeckých dovednostech. Součástí programu jsou i teoretické znalosti z oblasti jezdectví a péče o koně, spousta her a soutěží.

 

Termíny konání:

 

Termín

Popis

Věková kategorie

Max. kapacita dětí

I. letní turnus

17. 7. - 21. 7. 2017

 

7 – 12 let

8

II. letní turnus

24.7. - 28. 7. 2017

pouze pokročilý jezdci

9 – 13 let

6

III. letní turnus

7. 8. - 11. 8. 2017

 

7 – 12 let

8

 

Vybavení na tábor: kartička pojištění (stačí kopie), očkování proti tetanu, uzavřené úrazové pojištění, vhodné oblečení dle počasí (dlouhé kalhoty, triko z dlouhými rukávy na ježdění), pevná uzavřená nebo jezdecká obuv, bloček a psací potřeby, lahev na pití, vlastní jezdecká (cyklistická) helma a vesta výhodou.

 

Cena: 4. 250,- Kč za turnus 

 

Cena zahrnuje: obědy, svačiny, celodenní pitný režim, jízda na koni, doprovodný program, drobné ceny za soutěže, v případě potřeby zapůjčení jezdecké helmy a vesty pro jízdu.

Obědy budou dováženy z nedaleké restaurace a ještě teplé budou rozdávány v klubovně jezdeckého areálu. Svačiny budou formou sušenek, jogurtů, ovoce, zeleniny a jiné.

 

Přihlášení na tábor:

Vyplněnou závaznou přihlášku odevzdejte kontaktní osobě v jezdeckém areálu Sibřina nebo zašlete na email: stajsibrina@seznam.cz nejpozději do 30.4.2017. Tábor bude obsazován podle pořadí došlých přihlášek. Pokud již bude kapacita tábora naplněná může po označení v přihlášce Vaše dítě zůstat jako náhradník.
O zařazení do tábora nebo do seznamu náhradníků budete telefonicky nebo emailem informováni do 15.5.2017. Účastník zařazený přímo do tábora je povinen uhradit plnou cenu 30 dnů před začátkem tábora. Pokud tak nebude učiněno, bude účastník vyřazen a na jeho místo postoupí náhradník. Náhradník bude o zařazení do tábora telefonicky nebo emailem informován a úhradu tábora musí provést nejpozději do 5 dnů od vyrozumění. Účastník tábora, který nebude mít v den nástupu na tábor uhrazenou částku v plné výši, nebude na tábor přijat. Toto se vztahuje pouze na náhradníka, který byl vyrozuměn o zařazení do tábora v době kratší než 5 dnů od začátku tábora.

 

Způsob platby:

Hotově přímo v areálu stáje.

Převodem na účet č. 5011520282/5500 (jako VS uveďte rodné číslo dítěte, do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte).

 

Storno poplatky: poplatek ve výši (% z ceny tábora)

30 a více dní před zahájením tábora.................................................................................. 0%

29-19 dní před zahájením tábora...................................................................................... 30%

18-10 den před zahájením tábora...................................................................................... 50%

9-3 dny před zahájením tábora........................................................................................ 75%

Méně než 3 dny nebo v den zahájení tábora,neohlášená neúčast,

přerušení tábora z jiných důvodů (kromě úrazu na táboře)............................................. 100%

 

Pr   První den nástupu dítěte na tábor odevzdejte prosím prohlášení o bezinfekčnosti a souhlas s lékařským ošetřením.

 

Budete-li mít zájem o některý z našich termínů, kontaktujte nás prosím co nejdříve

      Kontakt: stajsibrina@seznam.cz                                  Pavla Suchá +420 777 158 323